Programista Java

Stanowisko: programista Java.
Miejsce pracy: Poznań.
Wymiar: pełen etat.

Podstawowe zadania:

  •  Projektowanie i tworzenie/rozwijanie aplikacji w Javie
  •  Modelowanie i implementacja procesów biznesowych
  •  Udział we wdrożeniach oprogramowania
  •  Tworzenie dokumentacji technicznej i projektowej
  •  Wsparcie działającego oprogramowania

Wymagania:

  •  Minimum rok doświadczenia w programowaniu w języku Java
  •  Znajomość języka angielskiego na poziomie podstawowym
  •  Doświadczenie w pracy z Maven, Git, Jira
  •  Bardzo dobra znajomość Spring, Hibernate
  •  Praktyczna znajomość wzorców projektowych
  •  Doświadczenie w pracy z bazami danych Oracle, PostgreSQL, znajomość SQL
  •  Wiedza z zakresu Web Services (SOAP, REST)
  •  Dodatkową zaletą będzie znajomość metodologii SCRUM, Agile
  •  Mile widziane doświadczenie w JavaScript, HTML5, CSS3, Bootstrap

Oferujemy:

  •  Pracę w Poznaniu w firmie z dużymi tradycjami
  •  Biuro ulokowane w ścisłym centrum Poznania
  •  Stabilną pracę w młodym i energicznym zespole
  •  Urozmaicony zakres prowadzonych projektów
  •  Elastyczne godziny pracy
  •  Szybki proces rekrutacji
  •  Dofinansowania do szkoleń i certyfikatów
  •  Pakiet rekreacyjno-sportowy, Benefit Systems, wczasy pod gruszą, ubezpieczenie grupowe
  •  Samodzielne stanowisko

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Dane osobowe zawarte w złożonych dokumentach będą przetwarzane przez ZETO S.A. z siedzibą w Poznaniu, ul. Fredry 8A 60-967 Poznań, wyłącznie w celach rekrutacyjnych. Aplikującym przysługuje prawo dostępu do treści przekazanych danych oraz ich poprawiania.

Prosimy o dołączenie do zgłoszenia klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ZETO S.A. Poznań, ul. Fredry 8A, 60-967 Poznań, moich danych osobowych, zawartych w złożonych przeze mnie dokumentach, w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko Programisty Java.

Masz pytania?

napisz:

info@zeto.com.pl

lub zadzwoń

61 854 02 00