+48 61 854 02 00|info@zeto.com.pl

Praca w Zeto

Praca w Zeto 2018-11-06T10:29:23+00:00

DOŁĄCZ DO ZETO POZNAŃ.

Szukamy profesjonalistów, ludzi z pasją i zaangażowaniem podchodzących do powierzonych im zadań. W pracownikach cenimy szczerość, etykę, sumienność i otwartość.

Wierzymy, że każde miejsce tworzą ludzie. Dom, firmę, zespół, instytucje. To właśnie ludzie, ich charaktery i relacje nadają miejscu klimat.

Jeżeli czujesz, że jesteś właśnie tym człowiekiem którego szukamy i lubisz dobre klimaty ; ) proponujemy Ci pracę w miłym i przyjaznym otoczeniu.

„Ludzie tworzą miejsca,

a miejsce tworzy ludzi.”

John Green – Papierowe miasta

MAMY DO ZAOFEROWANIA.

Stabilne zatrudnienie i atrakcyjne warunki wynagrodzenia

Bezpośredni udział w kreowaniu strategii i kierunków rozwoju firmy

Aktywne uczestnictwo w rozwoju i promowaniu organizacji

Ambitną i pełną wyzwań pracę w świetnym, zgranym zespole specjalistów

Dużą samodzielność w działaniu i podejmowaniu decyzji

Możliwość zmierzenia się z interesującą tematyką i nowościami branży IT

Oferty pracy

Opis stanowiska:

  • Instalowanie, uruchomianie, programowanie oraz serwisowanie systemów:
  • Telewizji Przemysłowej CCTV IP,
  • Systemów Sygnalizacji Włamania i Napadu SSWiN,
  • Systemów Kontroli Dostępu SKD,
  • Systemów sygnalizacji pożaru,
  • Instalacji okablowania strukturalnego,
  • Instalacji elektrycznych budynkowych dedykowanych do systemów bezpieczeństwa,
  • Konfiguracja poszczególnych urządzeń oraz całych systemów,
  • Wdrażanie i administrowanie systemami oraz dedykowanym oprogramowaniem,
  • Serwisowanie systemów – diagnozowanie oraz usuwanie uszkodzeń i awarii,
  • Zapewnienie wsparcia technicznego i szkoleń dla użytkowników,
  • Sporządzanie protokołów z wykonanych prac,
  • Rozszerzanie wiedzy na temat systemów wchodzących w zakres działalności firmy

Wymagania:

  • Doświadczenie z zakresu instalacji i uruchamiania systemów technicznej ochrony obiektów (CCTV, SAP, DSO, SWiN), instalacji elektrycznych , systemów kontroli dostępu i rejestracji czasu pracy,
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Uprawnienia SEP do 1 kV,
  • Umiejętność zapobiegania, diagnozowania i analizowania źródeł awarii – praktyczna wiedza z elektroniki/energetyki,
  • Znajomość rozwiązań klasy inteligentny budynek,
  • Znajomość narzędzi AutoCAD i/lub podobnych,
  • Umiejętność posługiwania się programami do konfiguracji systemów teletechnicznych,
  • Znajomość rynku dostawców i producentów urządzeń sieciowych, energetycznych oraz branży zabezpieczeń technicznych obiektów,
  • Zaangażowanie oraz wysokie poczucie odpowiedzialności i samodyscypliny,
  • Mile widziany język angielski w stopniu komunikatywnym.

Firma oferuje:

  • Ambitną i pełną wyzwań pracę w świetnym, zgranym zespole,
  • Dużą samodzielność w działaniu,
  • Możliwość poszerzania zawodowych horyzontów oraz zmierzenia się z interesującą tematyką,
  • Aktywne uczestnictwo w rozwoju organizacji,
  • Bezpośredni udział w kreowaniu strategii i kierunków rozwoju firmy,
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • Stabilność i pewność zatrudnienia.

Złóż swoją aplikację za pomocą formularza online

  • Pełne, samodzielne zarządzanie projektami z zakresu usług budowy/integracji sieci oraz systemów monitoringu i zabezpieczeń obiektów,
  • Odpowiedzialność za rozwój współpracy z kluczowymi klientami firmy,
  • Bezpośrednie kierowanie projektami we wszystkich fazach (ofertowanie, planowanie, realizacja, rozliczenie),
  • Zarządzanie zespołem pracowników podległych w ramach poszczególnych projektów,
  • Kontrola i merytoryczne wsparcie prac realizowanych przez zespoły projektowe,
  • Nadzór i koordynacja ekip pracowniczych i podwykonawców,
  • Analiza i weryfikacja dokumentacji technicznej, nadzór/sporządzanie dokumentacji powykonawczej,
  • Bieżąca kontrola i raportowanie statusu realizowanych projektów (zakres, budżet, koszt),
  • Systematyczne rozliczanie projektów z dostawcami oraz podwykonawcami,
  • Czynny udział w pracach rozwojowych mających na celu poszerzanie oferty firmy,
  • Bezpośredni udział we wdrażaniu nowych usług/technologii z obszaru ICT,
  • Wsparcie zespołu handlowego w procesie ofertowania; merytoryczny udział w negocjacjach handlowych dotyczących nowych projektów,
  • Reprezentowanie Firmy w kontaktach biznesowych z dostawcami technologii i rozwiązań.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane: elektrotechnika/elektronika/telekomunikacja/informatyka,
  • Minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku odpowiedzialnym za projektowanie i realizację systemów elektrycznych/telekomunikacyjnych/teleinformatycznych lub/i zabezpieczeń obiektowych,
  • Umiejętność projektowania i budowania sieci okablowania strukturalnego, instalacji elektrycznych oraz systemów bezpieczeństwa,
  • Praktyczna wiedza z zakresu projektowania, instalacji i uruchamiania systemów technicznej ochrony obiektów (CCTV, SAP, DSO, SWiN),
  • Znajomość systemów integracji i wizualizacji w obszarze bezpieczeństwa obiektów,
  • Doświadczenie w utrzymaniu urządzeń i systemów DC, w tym pracy układów zasilania rezerwowego, układów klimatyzacji precyzyjnej oraz systemów gaszenia (SUG) będzie dodatkowym atutem,
  • Doświadczenie w pracy z KNR-ami oraz narzędziami do kosztorysowania – np. ZUZIA, NORMA,
  • Wiedza produktowa z ukierunkowaniem na nowe technologie i trendy rozwoju branży,
  • Umiejętność delegowania i egzekwowania realizacji prac,
  • Zdolności negocjacyjne, umiejętność rozwiązywania problemów oraz pracy pod wpływem stresu,
  • Dodatkowym atutem będą uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi w zakresie elektrycznym lub telekomunikacyjnym,

OPIS STANOWISKA:

• Aktywne pozyskiwanie klientów i budowa trwałych relacji biznesowych,
• Definiowanie potrzeb klientów na podstawie analizy procesów biznesowych,
• Aktywne uczestnictwo w sprzedaży produktów i usług IT takich jak:. outsourcing IT, bezpieczeństwo IT, dostawy sprzętu i rozwiązań IT,
• Udział w projektowaniu dedykowanych rozwiązań informatycznych,
• Prowadzenie prezentacji rozwiązań oraz negocjacji handlowych,
• Raportowanie do Zarządu Spółki,
• Współtworzenie strategii handlowej Firmy,
• Rozwijanie oferty handlowej przy współudziale zespołów technologicznych,
• Reprezentowanie Firmy w kontaktach biznesowych z kluczowymi Klientami,
• Reprezentowanie Firmy na targach branżowych i konferencjach.

WYMAGANIA:

• Wykształcenie wyższe (mile widziane techniczne lub ekonomiczne),
• Minimum trzyletnie doświadczenie w sprzedaży usług ICT lub pokrewnych w segmencie B2B, poparte mierzalnymi sukcesami,
• Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i łatwość w nawiązywaniu relacji,
• Znajomość zagadnień związanych z produktami i usługami w branży IT (m.in. outsourcing IT, bezpieczeństwo IT, integracja rozwiązań IT)
• Umiejętność analizy procesów biznesowych i ich kluczowych czynników,
• Doświadczenie w opracowywaniu prezentacji i ofert handlowych,
• Wysoka kultura osobista, sumienność, umiejętność słuchania,
• Silna motywacja i autentyczne nastawienie na realizację celu,
• Mile widziana komunikatywna znajomość j. angielskiego,