Usługi programistyczne

ZETO S.A. w Poznaniu specjalizuje się także w opracowywaniu wydajnych aplikacji użytkowych oraz rozwiązań webowych na większość platform systemowych dostarczanych przez dzisiejszy rynek IT. W specjalistycznych zespołach deweloperskich powstają produkty funkcjonalnie, obejmujące szeroki wachlarz rozwiązań, do których należą:

 

Wsparcie procesów produkcyjnych – szereg aplikacji zarówno do zarządzania, jak i monitorowania procesów produkcyjnych. Rozwiązania tworzone w naszych zespołach oparte są o technologie webowe, mobilne i responsywne, jak i desktopowe wykorzystujące różne platformy technologiczne (Java, PHP, C#, Delphi). Systemy współpracują najczęściej z bazami danych i systemami zewnętrznymi, np. IMPULS, czy SAP.

 

SIGO – System Informatyczny Gospodarka Odpadami, program przeznaczony dla wszystkich wytwórców, odbiorców i przetwórców odpadów, jak również dowolnych podmiotów zobowiązanych do prowadzenia zgodnie z obowiązującym prawem ewidencji, raportowania, kontroli limitów związanych z gospodarką odpadami. Jest jednocześnie największym funkcjonalnie produktem na rynku obejmującym procesy gospodarki odpadami, konfigurowalnym pod kątem potrzeb odbiorcy rozwiązania.

 

Szereg rozwiązań dedykowanych – aplikacje tworzone na zlecenie klienta, współpracujące z bazami danych Oracle, Firebird, MSSQL itp. Obecnie zespoły wykonawcze posiadają w swoim portfolio kilkanaście / kilkadziesiąt takich produktów. Duża część z nich jest stale rozwijana na potrzeby naszych kontrahentów.

 

Korzyści:

  • Innowacyjne rozwiązania, tworzone przez zespół ekspertów.
  • Produkt stworzony z myślą o świadomym kliencie.
  • Rozwiązania dedykowane na życzenie klienta.
  • Możliwość konfigurowania produktu pod kątem potrzeb klienta.

Masz pytania?

napisz:

info@zeto.com.pl

lub zadzwoń

61 854 02 00