Aktualności 2019-08-23T10:56:42+00:00

AKTUALNOŚCI I WYDARZENIA

Automation Forum 2019

22 października 2019 r. w hotelu InterContinental w Warszawie odbędzie się Automation Forum. Zeto jest złotym Partnerem tej konferencji. Będą na niej przedstawione zalety narzędzia AutomateNOW!:

  • AutomateNOW! to narzędzie klasy Enterprise Workload Scheduling and Automation specjalizujące się w systemach przetwarzania i dostarczania informacji.
  • Pozwala na tworzenie, uruchamianie, monitorowanie i zarządzanie procesami przetwarzania w heterogenicznych środowiskach firmy.
  • Zapewnia jeden punkt zarządzania kontroli pomiędzy wszystkimi systemami przetwarzania.
dowiedz się więcej

Spotkanie członków WKK

Dane – paliwo nowoczesnego biznesu.

Nowoczesne narzędzia pozwalające na szybką analizę danych oraz systemy zabezpieczające firmowe dane były głównymi tematami prezentacji podczas kolejnego spotkania WKK.

dowiedz się więcej

Konferencja Zeto Security

28 listopada 2018 r. w Hotelu Mercure Poznań Centrum odbyła się Konferencja Zeto Security.

Uczestnicy konferencji mogli dowiedzieć się, w jaki sposób dzięki usługom Outsourcingu IT zabiezpieczyć swoją sieć firmową, urządzenia końcowe (komputery, laptopy, telefony komórkowe) oraz gromadzone i przetwarzane dane przed nieprawnym wykorzystaniem lub nadużyciami.

 

dowiedz się więcej

Enterprise Automation Forum 2018

24 października 2018 r. na konferencji Enterprise Automation Forum 2018 zrobiliśmy kolejny krok w rozwoju usług platformy ZETO Mainframe.

Nawiązaliśmy współpracę z firmą InfiniteDATA w zakresie rozwoju produktów związanych z automatyzacją procesów przetwarzania danych Automate NOW na platformie Mainframe. Podpisana umowa zapewnia dostęp do infrastruktury ZETO Mainframe zespołowi R&D InfiniteDATA i pozwala na dalszy development oraz testy.

dowiedz się więcej

Konferencja Tableau

Dane dobrze podane.

15 maja 2018 r. w POZNAŃ CITY PARK odbyła się Konferencja Tableau organizowana przez Zetoanalytics i Tableau. Uczestnicy spotkania mogli dowiedziec się, jak zorganizować analitykę w firmie.

 

dowiedz się więcej

CHCESZ SKORZYSTAĆ Z NASZYCH USŁUG?

Kontakt