DOŁĄCZ DO NAS!

Oferta pracy – Business Development Manager 2019-12-13T22:27:30+00:00

Menadżer ds. Rozwoju Działalności (Business Development Manager)

ZETO S.A. w Poznaniu jest dostawcą rozwiązań i usług z zakresu technologii IT (outsourcing IT, cloud solutions, cybersecurity, monitoring i analiza obrazu) dla Klientów biznesowych, a także instytucji publicznych i firm prywatnych. Poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań Region: wielkopolskie

Osoba zatrudniona na stanowisku Menadżera ds. Rozwoju Działalności (Business Development Manager) będzie odpowiedzialna za rozwój biznesu Spółki poprzez budowanie wartości portfela Klientów w obszarze usług outsourcingu IT, rozwiązań security. Ponadto do jej obowiązków należeć będzie analiza poszczególnych sektorów rynku pod kątem zastosowań rozwiązań informatycznych oraz udział w tworzeniu koncepcji nowych produktów. Poszukujemy doświadczonego, samodzielnego menadżera, zorientowanego na realizację celów z ambicją rozwoju zawodowego.

Zadania:

  • Aktywne pozyskiwanie Klientów i budowa trwałych relacji biznesowych,
  • Definiowanie potrzeb Klientów na podstawie analizy procesów biznesowych,
  • Aktywne uczestnictwo w sprzedaży produktów i usług IT takich jak: outsourcing IT, bezpieczeństwo IT,
  • Udział w kreowaniu dedykowanych rozwiązań informatycznych w obszarze outsourcingu IT,
  • Prowadzenie prezentacji rozwiązań oraz negocjacji handlowych,
  • Rozwój portfela Klientów,
  • Współtworzenie strategii handlowej Spółki,
  • Rozwijanie oferty handlowej przy współudziale zespołów technologicznych Spółki,
  • Reprezentowanie Spółki w kontaktach biznesowych z kluczowymi Klientami.

Wymagania:

  • Minimum trzyletnie doświadczenie w sprzedaży usług ICT lub pokrewnych w segmencie B2B, poparte sukcesami,
  • Realizacja rozwiązań outsourcingu IT i/lub security o wartości kontraktów min. 0,5 mln PLN rocznie,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i łatwość w nawiązywaniu relacji,
  • Znajomość zagadnień związanych z produktami i usługami w branży IT (outsourcing IT, bezpieczeństwo IT, integracja rozwiązań IT),
  • Doświadczenie w opracowywaniu prezentacji i ofert handlowych,
  • Wysoka kultura osobista, sumienność, umiejętność słuchania,
  • Silna motywacja i autentyczne nastawienie na realizację celu,
  • Znajomość j. angielskiego – projekty zagraniczne,
  • Samodzielność i odpowiedzialność,
  • Gotowość do podróży służbowych.

Firma oferuje:

  • Standardowe narzędzia pracy adekwatne do zajmowanego stanowiska,
  • Dużą samodzielność w działaniu,
  • Możliwość poszerzania zawodowych horyzontów oraz zmierzenia się z interesującą tematyką,
  • Aktywne uczestnictwo w rozwoju organizacji,
  • Bezpośredni udział w kreowaniu strategii i kierunków rozwoju firmy,
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • Dostęp do ciekawych projektów z branży.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji, klikając w przycisk APLIKUJ oraz o wyrażenie w wiadomości mailowej poniższych zgód.

zgoda OBLIGATORYJNA „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ZETO S.A. w Poznaniu moich danych osobowych zawartych w dokumentacji aplikacyjnej w celu i zakresie niezbędnym do uczestniczenia w bieżącym procesie rekrutacji.”

zgoda OPCJONALNA – „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ZETO S.A. w Poznaniu moich danych osobowych zawartych w dokumentacji aplikacyjnej w celu uczestniczenia w przyszłych procesach rekrutacji.”