DOŁĄCZ DO NAS!

Oferta pracy – Inżynier Wsparcia Sprzedaży/Lider projektu 2019-12-13T22:29:26+00:00

Inżynier Wsparcia Sprzedaży/Lider projektu

ZETO S.A. w Poznaniu jest dostawcą rozwiązań i usług z zakresu technologii IT (outsourcing IT, cloud solutions, cybersecurity, monitoring i analiza obrazu) dla Klientów korporacyjnych, a także instytucji publicznych i firm prywatnych. Poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań. Region: wielkopolskie

Osoba zatrudniona na stanowisku Inżyniera Wsparcia Sprzedaży/Lidera projektu będzie odpowiedzialna za rozwój biznesu Spółki poprzez budowanie wartości portfela Klientów w obszarze usług outsourcingu IT. Ponadto do jej obowiązków należeć będzie projektowanie rozwiązań IT dla naszych Klientów w oparciu o technologie i produkty wykorzystywane w Data Center. Poszukujemy doświadczonego, samodzielnego menadżera, zorientowanego na realizację celów z ambicją rozwoju zawodowego.

Zadania:

  • Ścisła współpraca z Business Development Manager-ami Spółki,
  • Projektowanie systemów IT w oparciu o technologie i produkty wykorzystywane w Data Center oraz ich późniejsze wdrażanie,
  • Udział w procesie obsługi przedsprzedażowej, w tym uczestniczenie w spotkaniach z potencjalnymi Klientami oraz przygotowywanie części technicznej ofert,
  • Utrzymywanie kontaktów z dostawcami urządzeń, oprogramowania oraz usług IT,
  • Składanie zamówień i koordynacja procesu ich realizacji,
  • Przekazywanie wiedzy o produktach i rozwiązaniach wśród pracowników Spółki jak i wśród Klientów,
  • Bezpośrednie kierowanie projektami we wszystkich fazach (ofertowanie, planowanie, realizacja, rozliczenie),
  • Tworzenie dokumentacji technicznej projektów i rozwiązań.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe – informatyczne lub pokrewne,
  • Wiedza i doświadczenie w zakresie przygotowywania rozwiązań opartych o serwery x86, wirtualizację zasobów, storage, backup, SAN, LAN, WAN,
  • Rozwinięte zdolności interpersonalne,
  • Dobra organizacja pracy,
  • Samodzielność, skrupulatność,
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodne czytanie dokumentacji technicznej,
  • Znajomość rynku producentów IT oraz ich produktów,
  • Znajomość systemów kopii zapasowych klasy enterprise.

Firma oferuje:

  • Standardowe narzędzia pracy adekwatne do zajmowanego stanowiska,
  • Dużą samodzielność w działaniu,
  • Możliwość poszerzania zawodowych horyzontów oraz zmierzenia się z interesującą tematyką,
  • Aktywne uczestnictwo w rozwoju organizacji,
  • Bezpośredni udział w kreowaniu strategii i kierunków rozwoju firmy,
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • Dostęp do ciekawych projektów z branży.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji, klikając w przycisk APLIKUJ oraz o wyrażenie w wiadomości mailowej poniższych zgód.

zgoda OBLIGATORYJNA „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ZETO S.A. w Poznaniu moich danych osobowych zawartych w dokumentacji aplikacyjnej w celu i zakresie niezbędnym do uczestniczenia w bieżącym procesie rekrutacji.”

zgoda OPCJONALNA – „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ZETO S.A. w Poznaniu moich danych osobowych zawartych w dokumentacji aplikacyjnej w celu uczestniczenia w przyszłych procesach rekrutacji.”