DOŁĄCZ DO NAS!

Oferta pracy – Sprzedawca usług IT 2021-01-18T20:10:07+00:00

Sprzedawca usług IT

ZETO S.A. w Poznaniu – dostawca kompleksowych rozwiązań IT dla firm, poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań Region: wielkopolskie

Osoba zatrudniona na stanowisku Sprzedawcy usług IT będzie odpowiedzialna za pozyskiwanie nowych Klientów/kontraktów w obszarze usług IT i rozwiązań cyberbezpieczeństwa. Poszukujemy ambitnych osób, z zapałem do pracy, zorientowanych na osiąganie celów. Oczekujemy samodzielności w działaniu, umiejętności nawiązywania długotrwałych relacji z Klientami. Oferujemy wynagrodzenie 3500-4500 PLN (brutto) w ramach umowy o pracę plus wysokie prowizje od sprzedaży uzależnione od efektów. Zapewniamy niezbędne narzędzia pracy (m.in. samochód, laptop, telefon, narzędzia do pracy zdalnej), szkolenia oraz ścieżkę rozwoju zawodowego.

Obowiązki:

  • Pozyskiwanie nowych Klientów
  • Prowadzenie prezentacji rozwiązań technicznych we współpracy z zespołami dostarczania usług
  • Przygotowywanie kalkulacji projektów
  • Przygotowywanie ofert
  • Udział w negocjacjach handlowych,
  • Przygotowywanie umów sprzedaży w konsultacji z zespołami dostarczania usług oraz zespołem prawnym
  • Utrzymywanie długoterminowych relacji biznesowych,
  • Rozwój portfela Klientów,
  • Realizacja wyznaczonych celów sprzedaży

Wymagania:

  • Komunikatywność, odpowiedzialność, kreatywność
  • Umiejętność nawiązywania relacji biznesowych
  • Umiejętność definiowania, przewidywania i kreowania potrzeb Klienta
  • Pasja sprzedaży, posiadanie wiedzy technologicznej, pozwalającej na bycie partnerem dla Klienta w budowaniu rozwiązań IT
  • Umiejętność przedstawiania korzyści biznesowych Klientom z korzystania z profesjonalnych usług IT
  • Wysoka kultura osobista, sumienność, umiejętność słuchania
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Gotowość do podróży służbowych
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość technologii Microsoft 365, Linux/Windows Server, Vmware, HyperV, Cloud (Azure, AWS, Google, inne), sieci LAN/WAN (Cisco, Juniper, Forti, HP, inne), bazy danych (Oracle, MS SQL, MySQL, Postgres, inne)
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w opracowywaniu prezentacji i ofert handlowych, przygotowywaniu umów
  • Atutem będzie znajomość języków obcych, w szczególności języka angielskiego i niemieckiego

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji, klikając w przycisk APLIKUJ, znajdujący się poniżej oraz o wyrażenie w wiadomości mailowej poniższych zgód.

zgoda OBLIGATORYJNA „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ZETO S.A. w Poznaniu moich danych osobowych zawartych w dokumentacji aplikacyjnej w celu i zakresie niezbędnym do uczestniczenia w bieżącym procesie rekrutacji.”

zgoda OPCJONALNA – „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ZETO S.A. w Poznaniu moich danych osobowych zawartych w dokumentacji aplikacyjnej w celu uczestniczenia w przyszłych procesach rekrutacji.”