+48 61 854 02 00|info@zeto.com.pl

Usługi programistyczne

Usługi programistyczne 2018-10-01T14:07:13+00:00

Usługi programistyczne

Zeto Poznań to nie tylko nowoczesna infrastruktura IT i profesjonalne aplikacje.

Nasz zespół programistów tworzy dla naszych klientów dedykowane rozwiązania lub dostosowuje nasze aplikacje aby jak najlepiej realizowały potrzeby biznesowe klienta.

Usługi programistyczne PoznańOczekiwania przedsiębiorców w stosunku do infrastruktury IT oraz systemów wykraczają daleko poza funkcjonalności oferowanych, gotowych rozwiązań. Wiemy, że specyfika każdego biznesu jest inna i rozwiązania standardowe posiadają albo niepotrzebne funkcje lub braki, albo nadmiar funkcji, które utrudniają prowadzenie biznesu. Dedykowane programy pozwalają elastycznie dostosować rozwiązania do struktury i potrzeb przedsiębiorstwa. Używanie takich systemów jest przyjazne użytkownikowi gdyż posiada tylko niezbędne funkcje a ich używanie nie powoduje problemów.

Zeto Poznań zapewnia kompleksową realizację oprogramowania i nadzór nad każdym etapem prac. Od koncepcji do wdrożenia. Klient nie musi martwić się czy prace przebiegają właściwe, sposobem wdrożenia, szkoleniem personelu, późniejszym utrzymaniem aplikacji.

Nasi programiści pracują też nad rozwojem własnych, autorskich produktów i usług, które są udostępniane naszym klientom.

Jednym z takich systemów jest rozwiązanie Multi Commerce, które jest aplikacją wspierającą sprzedaż w sieciach sklepów detalicznych.